07 Nisan 2009

MERHABALAR..İŞİ GEREĞİ GÜNBEGÜN MODAYI TAKİP ETMEK ZORUNDA OLAN BİR TASARIMCIYIM.TABİİKİ BU,ZORUNLULUKTAN ÖTE AYNI ZAMAN DA BİR ZEVK.KEŞFETTİKLERİMİ SİZLERLE PAYLAŞABİLMEKDE ARTI BİR MUTLULUK OLACAK BENİM İÇİN.

ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMEM GEREKİR Kİ MODA OLAN ŞEYLER ,SADECE MODA OLDUKLARI İÇİN İLGİ ÇEKİCİ ,HOŞ VE ALINASI GELEBİLİR BİZLERE .....YANİ TÜM ZAMANLARA VE ZEVKLERE HİTAB EDEN ESTETİK BİR DEĞER VE TASARIM KUSURSUZLUĞU İÇERMESİ GEREKMEZ.

YENİDİR,FARKLIDIR.BİZİ CEZBEDENDE BUDUR.DEĞİŞTİRMEK İSTEDİKLERİMİZİ HERZAMAN KOLAYCA DEĞİŞTİREMEDİĞİMİZ HAYATLARIMIZDA YENİ BİR SOLUK,RENK VE HEYECANDIR MODA.İŞTE BİZ MODA TAKİPÇİLERİ BU KEŞİF YÖNÜYLE SEVERİZ TASARIMLARI..

BAZILARI,GELİR GEÇER,BAZILARI YILLARA HÜKMEDER,VE GÜNCEL MODAYI AŞIP BİR DÖNEMİN STİLİ OLARAK MODA TARİHİNDE YERİNİ ALIR...SEVGİYLE VEYA NEFRETLE ANILIR.KİMİ ŞEY İÇİN MODA OLSA DA GİYSEM DERİZ ,KİMİSİ İÇİN MODA OLSA DAHİ GİYMEM!!!

ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ AMA GÜNCEL MODA TARTIŞILIR.....BİRŞEY YA MODADIR YADA DEĞİLDİR,ANCAK NE ZAMANKİ HOŞ BİR ZEVKLE BİRLEŞTİRİLİR,İŞTE ONUN ADI STİLDİR....

İŞTE ÖNEMLİ OLANDA BUDUR. MODAYI TAKİP ETMEK DEMEK HEPSİNİ ALIP BİR ÇIRPIDA GİYMEK DEĞİL ,ÖNCELİKLE SADECE ARAŞTIRMAK ,ANALİZ ETMEK,SEÇEREK KENDİ FİZİKSEL VE RUHSAL YAPIMIZA UYGUN OLANLARI KOMBİNLEMEKTİR.İŞTE O ZAMAN KİŞİSEL STİL ORTAYA ÇIKAR...MODA KISA SÜRELİ BİR AŞKSA,STİL UZUN VADELİ BİR SEVGİ İLİŞKİSİDİR,SİZE SADIKTIR,YALNIZ BIRAKMAZ ,ARKANIZDAN VURMAZ.

YENİLİKLERİ ÖNCE RUHUNUZA SİNDİRİN SONRA ÜZERİNİZE GİYİN,BU YOLLA ASLA MODA MAĞDURU OLMAZSINIZ VE ON YIL ÖNCEKİ RESİMLERİNİZİ SAKLAYACAK YER ARAMAZSINIZ.....

BU MODA MACERASI YOLUNDA KENDİ STİLİNİZLE KOLKOLA YÜRÜMENİZİ DİLİYOR VE GÖRÜŞMEK ÜZERE DİYORUM.....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınızı bekliyorum